درباره ما

شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان  با شماره ثبت 459510 در سال 1393 با هدف ساخت و تولید محصولات ضد سرقت خودرو و منازل شروع به فعالیت نمود . این شرکت توانست در همان سال سیستم ضد سرقت دیسک چرخ با نام تجاری رهام را اختراع و تولید نماید . این سیستم بر روی چرخ خودرو نصب و با بهره گیری از توان الکترو مکانیکی بالای خود جلوی حرکت چرخ های خودرو را می گیرد. این شرکت در سال 2015 موفق به کسب جایزه اختراع برتر از نمایشگاه بین المللی IPAS2015  گردید. از دیگر محصولات شرکت می توان به قفل های الکتریکی و مکانیکی درب منازل و سیستم ضد سرقت درب های خودرو اشاره کرد .

این شرکت در سال 1395 مبادرت به ایجاد واحدی جدید در زمینه فناوری های دیجیتال و سرگرمی های داخل کابین هواپیما نمود و توانست با بهره گیری از دانش فنی داخلی و تکنولوژی روز دنیا جزو اولین تولید کنندگان سیستم VOD در داخل کابین هواپیما ، قطار و کشتی های مسافرتی در کشور گردد.

در سال 1396شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان  با توجه به توانمندی بالای پرسنل خود و با عنایت به ارتباطات گسترده این شرکت و سرمایه گذاری در بانک های جمهوری اسلامی ایران اقدام به ارائه خدمات فروش اقساطی محصولات لوازم خانگی ، مبلمان و فرش نمود  با توجه به باز خورد بدست آمده در طرح فروش اقساطی لوازم خانگی شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان با توجه به افزایش نرخ ارز و افزایش قیمت خدمات گردشگری در سامانه ها و آزانس های مسافرتی اقدام به سرمایه گذاری در خدمات گردشگری نمود. این سرمایه گذاری به منظور تقسیط خدمات گردشگری داخلی و خارجی صورت گرفته است . این خدمات گردشگری در این طرح بصورت کاملا اقساطی و بدون پیش پرداختمی باشد.شایان ذکر است کارمزد خدمات ارائه شده 4 درصد می باشد.

شرکت توسعه و فن آوری و ساخت امیرزادگان در نظر دارد تا به یاری حق تعالی و کمک تک تک هموطنان عزیز خدماتی با بهترین کیفیت بصورت کاملا اقساطی و بدون پیش پرداخت  به هموطنان عزیز ایرانی ارائه نماید .

                                                                            سرافرازی ازآن خداوند است 

                                                                          شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان