هموطنان عزیز برای استفاده از خدمات سایت gashtghest.ir و ثبت نام خدمات مورد نظر می بایست دو مرحله ثبت نام صورت پذیرد:

1 مرحله اول : در این مرحله و با ورود به  لینک حساب کاربری مخصوص خود را ثبت می نماید . این حساب کاربری برای ارتباط تعاملی بین شما عزیزان و کارشناسان ما می باشد.

2 مرحله دوم : در این مرحله و پس از ثبت نام مرحله اول در صفحه اصلی سایت و در قسمت بالا سمت راست نام شما درج می گردد. در این زمان شما می بایست با کلیک بر روی کلید ثبت نام که در مجاورت کلید توضیحات بیشتر خدمات قراردارد و یا این لینک کلیک نموده و صفحه باز شده خدمات مورد نظر خود را انتخاب فرموده و فرم ثبت نام را به صورت کامل تکمیل نمایید:

خدمات 3 میلیون تومانیخدمات 5 میلیون تومانیخدمات 10 میلیون تومانیخدمات 20 میلیون تومانی

**توجه داشته باشید که دسترسی و استفاده از خدمات گردشگری شرکت توسعه فناوری و ساخت امیرزادگان منوط به ایجاد حساب کاربری در سایت و سپس پرکردن فرم مربوطه می باشد.

حق اشتراک: در مورد حق اشتراک به استحضار می رساند مبلغ فوق در دو حالت ذیل به حساب شما بازگردانده می شود:

  1. اگر پس از ثبت نام به هر دلیلی قصد استفاده از خدمات فوق را نداشته باشید، می توانید مبلغ حق اشتراک خود را استرداد نمایید. پس از ثبت درخواست، وجوه اشتراک به حساب معرفی شده در فرم ثبت نام بصورت خودکار واریز می گردد.
  2. با توجه به اینکه پس از ثبت نام مشخصات عزیزان برای بررسی شرایط احراز به بانک ارائه می گردد، در صورتیکه بانک شرایط فردی را احراز ننماید وجوه حق اشتراک بصورت خودکار به حساب معرفی شده فرد در فرم ثبت نام مستردد می گردد.

مراحل درخواست برگشت وجوه حق اشتراک

خانه / کلیک بر روی نام خود و ورود به حساب کاربری شخصی / انتخاب کلید فرم های من / انتخاب فرم خدمات مورد نظر / کلیک بر روی کلمه استرداد

رزرو تورهای گردشگری

با توجه به اینکه تعداد شرکت های ثبت شده گردشگری در کشور حدود 4000 شرکت بوده و ثبت قرارداد با تمامی این شرکت امکان پذیر نمی باشد لذا در این بخش هموطنان عزیز می توانند تور مورد نظر خود و شرکت گردشگری مورد نظر و... خود را ثبت نمایند . کارشناسان ما قیمت تور مورد نظر را از طریق پیامک و یا ایمیل و همچنین در همین قسمت و از طریق حساب کاربری افراد به ایشان اطلاع رسانی می نمایند . هموطنان می توانند قیمت اعلامی را با قیمت اصلی شرکت ها مقایسه نموده و در صورت توافق، هزینه تور را از کارت های اعتباری که در اختیار عزیزان قرار داده شده پرداخت و بصورت اقساطی و طبق شرایط اعتباری اعلامی به این شرکت پرداخت نمایند.